آخرین عناوین

چهارشنبه 19 شهريور 1399-16:3 کد خبر:82723

مدیرکل حج و زیارت مازندران خبر داد:

ممنوع بودن ثبت‌نام عتبات عالیات / پرداخت قسط دوم حج تمتع

مدیرکل حج و زیارت مازندران گفت: هیچ یک از این دفاتر حق ثبت‌نام برای عتبات عالیات ندارند و مردم لازم است درصورت مشاهده این موارد را اطلاع دهند تا پلمپ شوند.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از فارس، حبیب‌الله ساداتی امروز درباره ثبت‌نام عتبات عالیات اظهار کرد: باتوجه به شرایط کرونایی ثبت‌نام عتبات عالیات غیرقانونی است.

وی افزود: باتوجه به اینکه برخی افراد قصد سوءاستفاده دارند و از هر فرصتی برای فریب بهره می‌گیرند مردم باید بدانند که اگر هر فردی اعلام می‌کند مدیر کاروان است و درحال ثبت‌نام است قصد فریب و اخاذی را دارد.

مدیرکل حج و زیارت مازندران بیان کرد: ثبت‌نام عتبات عالیات در ۲۲۰ دفتر خدمات زیارتی در استان نیز انجام نمی‌شود درصورت انجام پیگرد قانونی دارد.

این مسئول یادآور شد: هیچ یک از این دفاتر حق ثبت‌نام برای عتبات عالیات ندارند و مردم لازم است درصورت مشاهده این موارد را اطلاع دهند تا پلمپ شوند.

ساداتی تصریح کرد: تصمیمات در ارتباط با اربعین نیز به‌صورت ملی اعلام می‌شود که در این صورت اطلاع‌رسانی لازم صورت می‌گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، اظهار کرد: متقاضیان سفر معنوی حج تمتع لازم است نسبت به پرداخت  قسط دوم حج اقدام کنند تا نرخ ارز تثبیت شود.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :