آخرین عناوین

شنبه 29 شهريور 1399-22:32 کد خبر:83791

فرماندار نور خبر داد:

وضعیت کرونایی نور نارنجی است

فرماندار نور وضعیت شهرستان نور را از نظر شیوع کرونا نارنجی ذکر کرد و گفت: آخرین شهرستان بودیم که در وضعیت قرمز قرار گرفتیم.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از مهر، علی شادمان در حاشیه جلسه ستاد مقابله با کرونا مهم‌ترین پروژه شهرستان نور را کمربندی این شهرستان به رویان و برخی روستاهای مسیر دانست و افزود: در جلسه امروز تصمیمات مناسبی در این راستا اتخاذ شدکه به زودی شاهد اقدامات خوبی در این حوزه خواهیم بود.

نماینده عالی دولت در شهرستان نور عنوان کرد: در شرایط اقتصادی فعلی و کرونایی، تعامل و هماهنگی بین ستاد شهرستانی مقابله با کرونا و ستاد استانی بویژه در حوزه آموزش پرورش و نظارت بر مدارس از جمله اولویت‌ها در این شهرستان بوده که مورد توجه جدی قرار گرفته است.

وی اظهار کرد: نور آخرین شهرستانی بوده که در وضعیت قرمز کرونایی و اولین شهرستانی بوده است که در وضعیت نارنجی قرار گرفته است و بهترین وضعیت کرونایی را در شهرستان نور داریم.

وی با بیان این که در بیمارستان امام شهرستان نور؛ احداث اورژانس که افتتاح شده است، مرکز دیالیز و فاز دوم بیمارستان که در حال اجرا می‌باشد در شمار سه پروژه مهم حوزه بهداشت و درمان است، گفت: مجموعاً تاکنون ۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای این بیمارستان هزینه شده است.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :