آخرین عناوین

چهارشنبه 2 مهر 1399-13:42 کد خبر:83820

دادستان ساری خبر داد:

۴۰ صفحه مجازی اراذل و اوباش در مازندران مسدود شد

دادستان مرکز مازندران از شناسایی و مسدود کردن ۴۰ صفحه مجازی متخلف از اراذل و اوباش در استان خبر داد و گفت: ۲۴ نفر دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از مهر، محمد کریمی در دومین جلسه کارگروه رصد فضای مجازی استان گفت: با توجه به رصد جدی و تخصصی فضای مجازی در استان از زمان تشکیل این کارگروه، ۲۲۳ صفحه مجازی فعال در زمینه خرید و فروش غیرمجاز اسلحه و مهمات شناسایی، مسدود و متخلفین به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی با اشاره به توجه و رصد جدی متخلفین در زمینه اخلال در نظم عمومی، اوباش‌گری و… تصریح کرد: ۴۰ صفحه متخلف از اراذل و اوباش شناسایی، مسدود و تعداد ۲۴ نفر نیز دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

این مسئول همچنین از شناسایی ۳۵ کانال حاوی مطالب ضد اخلاقی، ضددینی و ترویج دهنده بی بند و باری و نشر اکاذیب در طی ماه اخیر خبر داد و گفت: با توجه به حوادث اخیر در فضای مجازی، متخلفین این نکته را بدانند که تحت رصد و نظارت است.

دادستان مرکز استان با تاکید بر فضاسازی فرهنگی توسط فعالان فضای مجازی، اذعان داشت: ما در قضیه نوید افکاری شاهد تلاش و تخریب دشمنان نظام و دروغ پردازی‌های سازمان یافته آنان هستیم و لازم است تا در این خصوص، حقایق ماجرا برای مردم بازگو شود تا از ایجاد هرگونه حاشیه و سوءاستفاده دشمن جلوگیری شود.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :