آخرین عناوین

دوشنبه 12 آبان 1399-16:27 کد خبر:85046

رئیس مجمع نمایندگان مازندران خبر داد:

سفر مسافران غیربومی به مازندران ممنوع شد

رئیس مجمع نمایندگان مازندران از موافقت ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت کشور با اعمال محدودیت سفر به این استان از ظهر امروز خبر داد.


به گزارش خزرتیتر خبر و به نقل از فارس، مهدی سعادتی اظهار کرد: در پی اعتراض شدید مجمع نمایندگان مازندران نسبت به عدم گنجاندن نام این استان در فهرست استان‌های دارای محدودیت سفر، این مصوبه اصلاح شد.

وی گفت: با موافقت ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت کشور طرح ممنوعیت سفر به مازندران از ظهر امروز اجرایی می‌شود.

نماینده مردم بابل ادامه داد: براساس اعلام مسئولان وزارت کشور از ظهر امروز دوشنبه ۱۲ آبان  نیروی انتظامی از عزیمت خودروهای دارای پلاک غیربومی به مازندران جلوگیری می‌کند.

وی با تاکید بر ضرورت تلاش برای صیانت از جان مردم در شرایط کرونایی گفت: براساس اعلام مسئولان وزارت بهداشت رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و اجرای پروتکل‌های بهداشتی بهترین اقدام برای کاهش تلفات ناشی از شیوع ویروس مرگبار کرونا است.

سعادتی اجرای طرح منع آمدوشد در مازندران را حیاتی دانست و افزود: در صورت نادیده گرفتن این امر مهم، جان مردم بومی و مسافران در اثر ابتلا به کرونا به خطر می‌افتد.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران با تجلیل از همکاری و تعامل ستاد ملی مقابله با کرونا در اجرای طرح محدودیت سفر به این استان خواستار رعایت کامل آن از سوی نیروی انتظامی و دیگر دست اندرکاران مربوطه  شد.

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :