آخرین عناوین

جمعه 7 آذر 1399-22:22 کد خبر:85166

ورود اطلاعات سپاه به لایه‌های جدید شهرداری ساری:

بازداشت رئیس سازمان فرهنگی شهرداری ساری !!!

در ادامه رسیدگی به پرونده تخلفات مالی شهردار ساری، رییس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری ساری دستگیر شد.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از بلاغ، در ادامه رسیدگی به پرونده تخلفات مالی شهردار ساری، احمد عطاریه رییس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری ساری به دستور بازپرس و توسط اطلاعات سپاه مازندران دستگیر شد.

براساس این گزارش، تحقیقات در پرونده اختلاس شهرداری ساری پس از دستگیری عباس رجبی شهردار ساری، معاون اداری مالی، مدیران و جمعی از کارکنان متخلف همچنان ادامه دارد.

دستگاه قضایی مازندران اعلام کرده بود که در برخورد با جرائم و مفاسد اقتصادی به ویژه مسئولان در سمت‌های اجرایی دولتی و عمومی، هیچگونه مماشات و ملاحظه‌ای ندارد.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :

  • همت آبادی
    سه شنبه 11 آذر 1399-4:14


    درود بر سربازان گمنام امام زمان که این عنصر ناباب فاسد و متظاهر احمد عطاریه را که سالها با لباس دین به مردم و بیت المال خیانت می کرد دستگیر کردند . امیدواریم نتیجه نهایی محاکمه و مجازات اینگونه ارازل فرهنگی باشد . رهبر فرزانه انقلاب به درستی فرمودند که در مبارزه با افراد فاسد به هیچ وجه مماشات نکنید و از سروصدا و هیاهوی انان واهمه ای نداشته باشید که خداوند با شماست . درود بر غیرت و شرف حجت الاسلام رییسی که به وعده خود عمل کردند و برایشان وزیر و وکیل و نماینده هم ندارد . همه رانت خواران و چهره های فاسد باید در دادگاه انقلاب اسلامی ایران مانند دادگاههای شروع انقلاب به اشد مجازات محکوم شوند تا درس عبرتی برای آنانی باشد که با چهره ای به اصظلاح مذهبی و ذکر خدا و قرآن به دنبال غارت بیت المال هستند البته شمر و یزید و خوارج هم قاریان برجسته ای بودند . لعنت خدا بر همه انانی که در این شرایط دشوار اقتصادی که مردم قادر به تامین نیازهای اولیه خود نیستند افکار آنان را نسبت به انقلاب و مقام معظم رهبری خدشه دار کردند ، شرم بر شما شرم بر شما . سپاس از شما برادران و خواهران پر تلاش که با انتشار این حرکت سربازان گمنام امام زمان موجب ارامش و اطمینان مردم به دستگاه قضایی و نیروهای امنیتی کشور می شوید . اجرتان با امام زمان ( عج )