آخرین عناوین

يکشنبه 8 فروردين 1400-13:28 کد خبر:87795

کمتر از 3 ماه تا انتخابات صورت گرفت:

تغییر در بدنه فرمانداری فریدونکنار با چاشنی سیاست!

درحالی که کمتر از سه ماه به برگزاری انتخابات مهم ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستاها باقی مانده فرماندار فریدونکنار دست به تغییرات زده است.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از بلاغ، با حکم استاندار مازندران و طی جلسه‌ای با حضور فرماندار فریدونکنار دو تغییر مدیریتی در بدنه این دستگاه اجرایی انجام شد.

در جا به‌ جایی‌های صورت گرفته پوپک محمدی که تاکنون بخشدار مرکزی فریدونکنار بوده به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری این شهرستان منصوب و جابر اسماعیل‌زاده که اهل بابلسر و دارای سابقه مسئولیتی بخشدار مرکزی سوادکوه و از مسئولان ستاد یکی از نمایندگان استان در انتخابات نمایندگی مجلس بوده است برای تصدی‌گری پست بخشداری مرکزی به فریدونکنار منتقل شد.

به  گزارش خزرتیترخبر ، گفتنی است سید قاسم حسینیان که ۳۲ ماه عهده‌دار مسئولیت معاون سیاسی فرمانداری فریدونکنار بود در اتفاقی جالب با این جا به جایی‌ها از دور مسئولیتی حذف شده که باقیمانده عمر کاری خود را با تصمیم عجیب فرماندار فریدونکنار باید در خانه سر کند و به نشانه اعتراض از این تغییرات حتی حاضر نشد در جلسه تکریم و تجلیل که نصیری فرماندار فریدونکنار برگزار کرده بود حاضر شود.

اما نکته جالب توجه اینکه، درحالی که کمتر از سه ماه به برگزاری انتخابات مهم ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستاها باقی مانده و مسئولان استان پیشتر اعلام کرده بودند که تا انتخابات جا به جایی‌های مدیریتی نخواهند داشت اما فرماندار فریدونکنار مانند تافته‌ای جدا بافته عمل کرده و مشخص نیست با چه هدفی دست به این تغییرات زده است.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :