آخرین عناوین

دوشنبه 25 مرداد 1400-8:43 کد خبر:88734

جانشین ناحیه مقاومت بسیج قائم‌شهر اعلام کرد:

لغو مراسم تاسوعای حسینی به احترام مردم در قائم‌شهر

جانشین ناحیه مقاومت بسیج قائم‌شهر گفت: بدلیل وضعیت وخیم این ویروس منحوس در قائم‌شهر به احترام همشهریان بزرگوار مراسم اجتماع تاسوعا و عاشورای حسینی لغو شد.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از بلاغ، علی هدایتی در جلسه ستاد کرونا شهرستان قائم‌شهر بیان کرد:علی‌رغم اجازه ستاد ملی کرونا جهت برگزاری مراسمات در فضای باز با رعایت پروتکل بهداشتی اما بدلیل وضعیت وخیم این ویروس منحوس در قائم‌شهر به احترام همشهریان بزرگوار این شهرستان مراسم اجتماع تاسوعا و عاشورای حسینی لغو شد.

وی افزود: بخاطر حفظ سلامتی همشهریان و دوری از شیوع ویروس کرونا تجمع های عاشورا و تاسوعا حسینی و به احترام بسته شدن واحدهای صنفی این مراسمات برگزار نمی‌شود و مراسمات عزای سرور سالار شهیدان در مساجد و هیئات با تعداد محدود برگزار می‌شود و تجمع شهرستانی نداریم.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج قائم‌شهر در پایان خاطرنشان کرد: قائم‌شهر به حادترین وضعیت کرونایی خود رسیده است و جان مردم برای ما ارزش دارد و باتوجه به اینکه می‌توانستیم برنامه را با رعایت پروتکل بهداشتی برگزار کنیم اما تصمیم گرفتیم تا به احترام مردم این سنت دیرینه را که قدمت چندین ساله دارد را لغو کنیم.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :