آخرین عناوین

شنبه 17 ارديبهشت 1401-17:14 کد خبر:99446

نامه سازمان لیگ و فدراسیون درباره تعیین قهرمان:

سکوت عجیب سازمان لیگ در مورد مصوبه ای که وجود ندارد

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در حالی به ملاک قرار دادن گل زده در خانه حریف برای معرفی قهرمان لیگ اشاره کرده که این موضوع در مصوبه‌ها دیده نمی‌شود.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از تسنیم، حاشیه‌های برآمده از اظهارنظر سهیل مهدی درباره ملاک تعیین قهرمان در صورت تساوی امتیازات تیم‌ها تمامی ندارد و در حالی که سازمان لیگ و مسئولان آن همچنان در سکوت به سر می‌برند؛‌ طبق مصوبه جلسه ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ هیچ اشاره‌ای به ملاک قرار دادن گل زده در خانه حریف اشاره نشده است.

سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ هفته گذشته در اظهارنظر جنجالی گفته بود:‌این مصوبه هیئت رئیسه فدراسیون است و در شروع فصل به باشگاه‌ها و هیئت‌ها ابلاغ شده است، در صورتی که شرایط مساوی باشد، برای انتخاب سهمیه قهرمانی، صعود یا سقوط تیم‌ها؛ بعد از شرایط مساوی امتیازات، به سراغ بازی رودررو می‌رویم.

براساس این گزارش، وی در پاسخ به این پرسش که آیا در صورت تساوی در بازی‌های رفت و برگشت ملاک بعدی گل زده در خانه حریف خواهد بود یا تفاض گل؟ عنوان کرده بود: وقتی موضوع نتایج رودررو مطرح می‌شود، بحث تمام این موارد و قانون گل در خانه حریف هم لحاظ خواهد شد.

این در شرایطی که طبق نامه‌هایی که تصاویر آن در زیر آمده و به باشگاه‌ها ابلاغ نیز شده موضوع اعلام شده از سوی سهیل مهدی وجود ندارد و مشخص نیست مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر به چه دلیل و روی چه حسابی چنین صحبتی را انجام داده است.

 

 

 

🆔@khazartitrekhabar
🌐Khazartitrekhabar.ir

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :