چهارشنبه 21 ارديبهشت 1401-13:20 کد خبر:100433

پیغام ساکت الهامی برای نساجی‌چی‌ها پس از اخراج:

حریف بازی‌های پشت پرده نبودم!

از خدا که پنهان نیست، از شما چه پنهان، از همان روزهای اول که آمدم، در یک جنگ نابرابر جنگیدم و پرچم نساجی را به اهتزاز در آورم اما حریف بازی‌های پشت پرده ‌شان نبودم.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از فارس، تنها دو هفته پس از قهرمانی در جام حذفی فوتبال ایران، ساکت الهامی از هدایت نساجی چی ها اخراج شد! یک شوک عجیب در فاصله فقط چند بازی تا پایان فصل که باشگاه آن را به اتفاقات پس از بازی با مس رفسنجان ارتباط می‌دهد.

ساکت الهامی در صفحه مجازی‌اش خطاب به هواداران چنین نوشت:

سلام به مردم خوب مازندران و درود به تمام دوستداران باشگاه پرافتخار نساجی قائمشهر

هر آغازی پایانی دارد و اینجا نقطه پایان یک سال و اندی عشق بازی من با شما عزیزان است که از سلام اول تا کلام آخر رفیق بودید و پای عشق تان به نساجی ایستادید.

من هم مثل شما عاشق بودم که پای این عشق حرص می‌خوردم و خدا شاهد است که تمام هست و نیست خودم را برای سربلندی نساجی گذاشتم.

از خدا که پنهان نیست، از شما چه پنهان، از همان روزهای اول که به نساجی آمدم، در یک جنگ نابرابر، با آنها که نساجی را حیات خلوت خود می‌دیدند، جنگیدم و در میدان مسابقه زورم رسید پرچم نساجی را به اهتزاز در آورم اما حریف بازی‌های پشت پرده‌شان نبودم.

شما که غریبه نیستید، از همان روز که با دست خالی معادلات مدعیان را به هم زدیم، این روز را می‌دیدم و همین شد که می‌خواستم بعد از قهرمانی در جام حذفی خلاف میل باطنی‌ام از نساجی جدا شوم اما ماندم تا رفیق نیمه راه نباشم.

از آغاز عملیات نجات نساجی و جشن بقا در لیگ بیستم تا جشن قهرمانی در جام حذفی، نساجی را بخشی از وجود خودم دیدم و امروز خوشحالم که نساجی بخش مهمی از کارنامه مربیگری من شده و من هم بخشی از تاریخ این باشگاه پرافتخار هستم.

تنها حسرتم این است که چرا در فصل جاری در خانه به میدان نرفتیم تا نفس‌تان را مثل بازی‌های حذفی پشت خودم داشته باشم و حس کنم پشتم به کوه است.

وجدانم راحت است که ذره‌ای کم نگذاشتم و اگر روی نیمکت یا در رختکن عصبانی شدم از تعصبم است که دوست ندارم بازنده و شرمنده باشم.

حالا که تصمیم بر این است این نقطه، پایان همکاری من و نساجی باشد، دست یکایک شما نازنینان را به گرمی می‌فشارم و امیدوارم نساجی بدون من به این مسیر موفقیت ادامه بدهد که حق شماست نه تنها بر بام فوتبال ایران که بر بام فوتبال آسیا باشید.

چرخ بازیگر از این بازیچه‌ها بسیار دارد.

از تک تک هواداران نساجی، از مالک و تک تک مدیران باشگاه، از یکایک همکارانم و نفر به نفر بازیکنانم حلالیت می‌طلبم که اگر برافروخته شدم تنها برای روشن ماندن چراغ نساجی و بالا رفتن پرچم نساجی بود، خوشحالم با نساجی جامی را دوباره به دست آوردم که بعضی‌ها سال‌هاست هر چه می‌زنند و می‌کوبند دست‌شان به آن نمی‌رسد.

برادر کوچک شما، ساکت الهامی

🆔@khazartitrekhabar
🌐Khazartitrekhabar.ir