دوشنبه 10 خرداد 1395-11:52 کد خبر:24056

اولین اقدام سرپرست شهرداری قائمشهر:

انتصاب مدیرعامل سازمان آتش نشانی قائم شهر

سرپرست شهرداری قائم شهر در اولین اقدام خود با هدف خدمات رسانی بهتر، مدیرعامل جدید، سازمان اتش نشانی قائم شهر را منصوب کرد.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از شمال نیوز، سرپرست شهرداری قائم شهر در اولین اقدام خود با هدف خدمات رسانی بهتر و برای چابک سازی مجموعه مدیریت شهری ، محمد علی شیر سوار را به سمت مدیر عامل سازمان اتش نشانی قائم شهر منصوب کرد .

براساس این گزارش، در حالی محمد علی شیرسوار بعد گذشت 16 ماه، برای دومین بار بعنوان مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی قائم‌شهر منصوب شد که در دوره مدیریت وی اقدامات اساسی در حوزه ایمنی و آتش نشانی به شهروندان ارائه شده بود .

در دوره مدیریت شیرسوار ، آتش نشانی قائم شهر با پیشرفت های فراوانی روبرو شد که همواره با رضایت مردم همراه بود .

در این دوره مدیریتی ، توجه ویژه به آموزش شهروندان با برگزاری دوره های فشرده و منظم آموزشی و فرهنگ سازی در لایه ها و بافت های شهری همواره در دستور کاز این سازمان قرار داشت .

افزایش 120 درصدی بودجه سازمان آتش نشانی ، ساختار مندی اداری و عملیاتی ایستگاههای آتش نشانی ، انتشار بروشورها و مجلات آموزشی و فرهنگی ، افزایش چشمگیر تعداد آتش نشانان و ... برخی دیگر از فعالیت های این مدیر جوان ، ارزشی و موفق قائم شهری بشمار می آید .

صدور حکم مدیرعاملی برای این مدیر جوان و فعال ، از سوی « رضا رحیمی » سرپرست شهرداری قائم شهر با استقبال شهروندان قائم شهری روبرو شد .

محمد علی شیر سوار فرزند سردار شهید حاج جعفر شیرسوار است .