شنبه 17 ارديبهشت 1401-11:3 کد خبر:99438

باشگاه نساجی باید هزینه خسارت‌ها را بپردازد:

حمله مدیر ورزشگاه آزادی به مدیر فرهنگی باشگاه نساجی

مدیر مجموعه ورزشی آزادی با بیان اینکه باشگاه نساجی باید هزینه خسارت‌ها به این ورزشگاه در جریان فینال جام حذفی را تقبل کند، به مدیر فرهنگی این باشگاه حمله کرد.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از مهر، دیدار فینال جام حذفی فوتبال ایران بین دو تیم نساجی مازندران و آلومینیوم اراک در حالی برگزار شد که تعدادی از هواداران نساجی، خسارت‌هایی را به ورزشگاه آزادی وارد کردند.

احمد مددی مدیر مجموعه ورزشی آزادی در این خصوص گفت: به آقای سیف الله پور مدیرعامل باشگاه نساجی نامه زدیم و درخواست کردیم که این هزینه‌ها را تقبل کنند.

براساس این گزارش، وی در خصوص اینکه سیف الله پور از مدیران ورزشگاه آزادی از این بابت انتقاد کرده بود، به رادیو تهران گفت: آقای سیف الله پور نبود، یک آقایی در معاونت فرهنگی باشگاه نساجی یعنی رضا نادری بود.

مددی ادامه داد: سیف الله پور شخصاً با من تماس گرفت و از نوع دیالوگ معاون فرهنگی عذرخواهی کرد،بنا است که تعامل داشته باشیم، آسیبی به ورزشگاه زده شده است، نباید فرافکنی کنیم. آقای معاون فرهنگی! شما زحمت بکش کار فرهنگی بکن، اسم شغل شما روی شغل شما است! کسانی که آسیب می‌زنند را ارشاد کن نه اینکه برای من نسخه بپیچی! حتی مالک باشگاه نساجی هم از ما عذرخواهی کرد.

مدیر ورزشگاه آزادی تاکید کرد: شرکت توسعه از ما حمایت می‌کند ولی باید تخصیص بودجه صورت بگیرد، این یک خواسته ملی است که ورزشگاهی که حدود ۵۰ سال از عمرش می‌گذرد بازسازی بشود.

🆔@khazartitrekhabar
🌐Khazartitrekhabar.ir